• Plezier in Presteren WION meer dan Korfbal KangoeroeKlup Plezier in Presteren WION meer dan Korfbal SeniorenSportief WION meer dan Korfbal KombiFit WION meer dan Korfbal G-Korfbal Plezier in Presteren WION meer dan Korfbal Tennis
  • Korfbal Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    do 29-sep. 20:45WION 5 - Weidevogels 5Sportcomplex Max Planckplaats
    za 01-okt. 10:30WION F1 - ONDO (G) F3Sportcomplex Max Planckplaats
    za 01-okt. 11:00Velocitas G1 - WION G1Sport- en recreatiepark De Bloemerd
    za 01-okt. 11:30WION E1 - Twist E1Sportcomplex Max Planckplaats
    za 01-okt. 11:40WION C1 - KCR C3Sportcomplex Max Planckplaats
    za 01-okt. 12:00WION G1 - Merwede/Multiplaat G1Sport- en recreatiepark De Bloemerd
    za 01-okt. 12:00KOAG D2 - WION D1Groene Wetering
    za 01-okt. 12:45WION 3 - ONDO (M) 3Sportcomplex Max Planckplaats
    za 01-okt. 14:05WION 4 - Paal Centraal 3Sportcomplex Max Planckplaats
    za 01-okt. 14:05WION 2 - IJsselvogels 3Sportcomplex Max Planckplaats
    za 01-okt. 15:30WION 1 - Dijkvogels 1Sportcomplex Max Planckplaats
    za 01-okt. 15:30WION 6 - Phoenix 4Sportcomplex Max Planckplaats
    za 08-okt. 09:45DES (D) C1 - WION C1Biesland (DES)
    za 08-okt. 10:00Dunas F1 - WION F1Stokroosveld
    za 08-okt. 10:30WION D1 - Maassluis D3Sportcomplex Max Planckplaats
    za 08-okt. 11:00VEO E2 - WION E1Sportcomplex Westvliet
    za 08-okt. 14:00Reeuwijk 2 - WION 2Sportpark De Groene Zoom
    za 08-okt. 14:30Fortis 4 - WION 3Sportcomplex Diezestraat
    za 08-okt. 15:00Oranje Wit (D) 6 - WION 5Sportcomplex Stadspolders
    za 08-okt. 15:00Trekvogels 3 - WION 4Ingang De Waghemakerestraat
    za 08-okt. 15:30Reeuwijk 1 - WION 1Sportpark De Groene Zoom
    ma 10-okt. 20:00Valto 8 - WION 6Sportpark De Zwet
    za 15-okt. 10:15Avanti/Post Makelaardij E4 - WION E1Sportpark De Groene Wijdte
    za 15-okt. 10:30WION C1 - Phoenix C4Sportcomplex Max Planckplaats
    za 15-okt. 10:30WION F1 - HKV/Ons Eibernest F1Sportcomplex Max Planckplaats
    za 15-okt. 11:00Velocitas G2 - WION G2Sportpark Oostpolder
    za 15-okt. 11:30WION D1 - Trekvogels D1Sportcomplex Max Planckplaats
    za 15-okt. 11:40WION 5 - ODO 6Sportcomplex Max Planckplaats
    za 15-okt. 12:15Vitesse (Ba) 5 - WION 3Sportpark De Bongerd
    za 15-okt. 12:30WION G2 - Vitesse (Ba) G2Sportpark Oostpolder
    za 15-okt. 13:00WION 6 - IJsselvogels 6Sportcomplex Max Planckplaats
    za 15-okt. 14:00Twist 2 - WION 2Sportcomplex Claudius Civilislaan
    za 15-okt. 14:30WION 4 - ONDO (G) 5Sportcomplex Max Planckplaats
    za 15-okt. 15:30Twist 1 - WION 1Sportcomplex Claudius Civilislaan
    za 22-okt. 10:00WION E1 - VEO E2Sportcomplex Max Planckplaats
    za 22-okt. 11:45WION 3 - KOAG 4Sportcomplex Max Planckplaats
    za 22-okt. 13:05WION 2 - Korbis 2Sportcomplex Max Planckplaats
    za 22-okt. 14:30WION 1 - Korbis 1Sportcomplex Max Planckplaats
    za 22-okt. 14:30NIO 3 - WION 6Sportveld Abeelweg
  • Oefenwedstrijden

    Alle Oefenwedstrijden van de WION teams verschijnen hier. Mocht je contact willen over oefenwedstrijden dan kan dat bij:

    Rachèl von Rotz – jeugd
    Maaike van Son – senioren

    Contact via: info@wion.nl

    Oefenprogramma Veld Najaar 2022:

    Dinsdag

    16-8-2022

    20:00 uur

    1e training WION selectie

     

    Zaterdag 

    20-8-2022

    Vanaf 10:00 uur

    Trainingsdag selectie @WION

     

    Dinsdag

    23-8-2022

    20:00 uur

    1e training WION 4, 5, 6 

     

    Donderdag 

    25-8-2022

    20:00 uur 

    1e training WION 3

     
     

     

    19:30 uur

    WION 2 - Korbatjo 2

     
       

    20:45 uur

    WION 1 - Korbatjo 1

     

    Vrijdag t/m zondag 

    26-8-2022 t/m 28-8-2022

    Trainingsweekend selectie @Zeeland

     

    Zaterdag 

    27-8-2022

    N.n.b.

    Atlas 1 - WION 1

     
       

    N.n.b.

    Atlas 2 - WION 2

     
       

    13:00 uur 

    Albatros 9 - WION 5

     

    Zaterdag 

    3-9-2022

    Openingsdag @WION

     
       

    N.n.b.

    Vriendenschaar (B) E - WION E1

     
       

    9:30 uur

    WION F1 - Weidevogels F2 

     
       

    9:30 uur

    WION D1 - Avanti B5 

     
       

    10:30 uur 

    WION C1 - Avanti C1 

     
       

    16:00 uur

    WION 1 - Movado 1

     
       

    14:30 uur 

    WION 2 - Movado 2

     
       

    11:45 uur

    WION 5 - Korbatjo 5

     
       

    13:15 uur

    WION 3 - Refleks 4

     
       

    14:30 uur 

    WION 4 - Albatros 6

     
       

    15:45 uur

    WION 6 - Albatros 8

     

    Dinsdag

    6-9-2022

    20:45 uur

    Dijkvogels 1 - WION 1

     
       

    19:30 uur

    Dijkvogels 2 - WION 2

     

    Zaterdag 

    10-9-2022

     

    Start competitie