• Plezier in Presteren WION meer dan Korfbal KangoeroeKlup Plezier in Presteren WION meer dan Korfbal SeniorenSportief WION meer dan Korfbal KombiFit WION meer dan Korfbal G-Korfbal Plezier in Presteren WION meer dan Korfbal Tennis
  • WION 4

  • WION 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Broekgaarden, LoesTeamspeler
    Eijk, Jitske vanTeamspeler
    Eijk, Judith vanTeamspeler
    Koenraadt, GijsTeamspeler
    Kouwen, Jack vanTeamspeler
    Lely, Noa deTeamspeler
    Peternella, NathaniƫlTeamspeler
    Regt, Fleur deTeamspeler
    Vuurde, Maurice vanTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    za 03-dec. 12:00Nikantes 4 - WION 4Sportgebouw Campus
    za 10-dec. 20:30KCC/CK Kozijnen 8 - WION 4Schenkel
    za 17-dec. 11:00WION 4 - Excelsior 7WION-hal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 nov.WION 4 - DES (D) 611 - 13
  • Poulestanden WION 4 ( Senioren BK S-041 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DES (D) 61100131122
    2Excelsior 700000000
    3KCC/CK Kozijnen 800000000
    4Nikantes 400000000
    5Thor (R) 200000000
    6Vitesse (Ba) 700000000
    7WION 410011113-20